Historik för Frestad, Marianne (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Stifelsen A och H Löfgrens musikfond -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
AB Karlstads Sjöfartshus -
led
1995-06-01 - 1996-12-31
AB Karlstads Sjöfartshus -
led
1992-06-01 - 1995-05-31
Hamnstyrelsen -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Hamnstyrelsen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Konsument- och Invandrarnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
Hamnstyrelsen -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Hamnstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Turistnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)