Historik för Fornander, Patrik (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Drifts- och servicenämnden -
led Filipstad
2018-12-12 - 2018-12-31
Drifts- och servicenämnden -
ers Filipstad
2015-01-01 - 2018-12-11

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)