Historik för Larsson, Freddy (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Fastighetsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-09-01
Karlstads Energi AB -
led
1996-07-01 - 1998-09-01
Fastighetsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Fastighetsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Fastighetsnämnden -
led
1987-07-01 - 1988-12-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1986-01-01 - 1987-06-30
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Trafiksäkerhetskommittén -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)