Historik för Helmersson, Rebecca (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2019-01-01 - 2019-02-20
Miljönämnden -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Valnämnden -
ers
2018-05-17 - 2018-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)