Historik för Gegerfelt, Bror (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunrevisionen -
revers
1992-01-01 - 1994-12-31
Valnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Valnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Räddningsnämnden -
led
1987-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Valnämnden -
led
1987-12-18 - 1988-12-31
Civilförsvarsnämnden -
ordf
1986-01-01 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)