Historik för Nordmark, Åke (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
1:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
led
1993-01-01 - 1994-12-31
1:a särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
led
1993-01-01 - 1993-12-31
Karlstads kommuns 1:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
led
1992-01-01 - 1992-12-31
Tekniska nämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Energiverkstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1974-01-01 - 1976-10-31
Energiverkstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Valnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)