Historik för Lundström, Mikael (L)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad Airport -
ordf
2016-05-12 - 2019-03-26
Karlstads Energi AB -
led
2015-03-24 - 2019-03-26
Ordförandegrupp -
led
2016-05-12 - 2018-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)