Historik för Karlsson, Erik (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Överförmyndarnämnden -
v ordf
1995-01-01 - 1998-12-31
Medlare enligt lagen om samlevnad -
med
1998-01-01 - 1998-09-30
Medlare enligt lagen om samlevnad -
med
1996-01-01 - 1997-12-31
Medlare enligt lagen om samlevnad -
med
1994-01-01 - 1995-12-31
Kulturnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Radiofondsnämnden -
ordf
1992-01-01 - 1994-12-31
Överförmyndarnämnden -
ordf
1992-01-01 - 1994-12-31
Medlare enligt lagen om samlevnad -
med
1992-01-01 - 1993-12-31
Kulturnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Radiofondsnämnden -
v ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
Kulturnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Kulturnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31
Kulturnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Kulturnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Kulturnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)