Historik för Jalayer Hesse, Fereshteh (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2019-01-01 - 2019-11-21
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
led
2015-01-01 - 2019-01-31
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2015-01-01 - 2015-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)