Historik för Lawén, Per (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Drifts- och servicenämnden -
led. Forshaga
2016-06-21 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
led. Forshaga
2016-06-21 - 2018-12-31
Krisledningsnämnd -
ers. Forshaga
2015-01-01 - 2016-06-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)