Historik för Sandström, Yngve (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunrevisionen -
rev
1995-01-01 - 1998-12-31
Karlstads Bostads AB -
led
1992-06-01 - 1995-05-29
Kommunrevisionen -
rev
1992-01-01 - 1994-12-31
Räddningsnämnden -
v ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
Fastighetsnämnden -
supp
1987-07-01 - 1988-12-31
Räddningsnämnden -
ordf
1987-01-01 - 1988-12-31
Brandstyrelsen -
led
1986-01-01 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31
Brandstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Brandstyrelsen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Brandstyrelsen -
led
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)