Historik för Nyqvist, Sune (fp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)