Historik för Ericsson, Stig (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1992-01-01 - 1994-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1983-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)