Historik för Bojö, Märta (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Machels Gåva -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Machels Gåva -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
suppl
1987-05-22 - 1988-12-31
Turistnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Turistnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Turistnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Turistnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Turistnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1975-03-21 - 1976-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)