Historik för Nihlfors, Erik (fp )
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Karlstadshus -
led
1993-01-01 - 1993-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
led
1992-01-01 - 1992-12-31
Byggnadsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Byggnadsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Budgetberedningen -
led
1975-12-19 - 1976-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1975-12-19 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)