Historik för Ljungsten, Anders (m)
Nämnd/styrelsePeriod
2:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
ers
1993-01-01 - 1993-12-31
Karlstads kommuns 1:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1992-01-01 - 1992-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
ers
1992-01-01 - 1992-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
supp
1990-05-18 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)