Historik för Larsson, Susanne (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Bröderna Bergssons minne -
ers
1991-01-01 - 1995-12-31
Personalnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Personalnämnden -
suppl
1985-10-17 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)