Historik för Lindblad, Monica (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
ers
1995-03-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-02-28
Socialnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)