Historik för Lindblad, Per (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1998-11-01 - 1998-12-10
Kommunfullmäktige -
ers
1996-06-19 - 1998-10-31
Kollektivtrafiknämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)