Historik för Planting-Gyllenbåga, Carina (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Tekniska nämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Karlstads Elnät AB -
led
1999-04-08 - 2000-03-16
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
rsupp
1999-01-01 - 2000-02-17
Stiftelsen Karlstadshus -
rsupp
1998-06-01 - 1999-05-31
Karlstads Elnät AB -
led
1996-09-20 - 1999-04-07
Stifelsen A och H Löfgrens musikfond -
revers
1998-01-01 - 1998-12-31
Tekniska nämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
rsupp
1997-06-13 - 1998-06-01
Stifelsen A och H Löfgrens musikfond -
revers
1997-01-01 - 1997-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
rsupp
1996-04-01 - 1997-06-12
Stifelsen A och H Löfgrens musikfond -
revers
1996-01-01 - 1996-12-31
Karlstads Elnät AB -
supp
1995-11-17 - 1996-09-19
Färjestadshallarna AB -
rev
1995-09-22 - 1996-05-23
Stiftelsen Karlstadshus -
rsupp
1995-03-01 - 1996-03-31
Alfred Löfgrens stiftelse -
revers
1995-01-01 - 1995-12-31
Karlstads Turistservice AB -
rsupp
1992-06-01 - 1995-05-30
Tekniska nämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Karlstadsbuss AB -
led
1992-01-01 - 1994-09-15
Alfred Löfgrens stiftelse -
revers
1993-01-01 - 1993-12-31
Alfred Löfgrens stiftelse -
revers
1992-01-01 - 1992-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
Namnberedningen -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Turistnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Namnberedningen -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Turistnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31
Namnberedningen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Turistnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1979-11-01 - 1982-10-31
Turistnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)