Historik för Huss, Thomas (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Kollektivtrafiknämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Kulturnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Kulturnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Karlstadsbuss AB -
ers
1992-01-01 - 1994-09-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)