Historik för Widlund, Hans (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
ers
2013-01-17 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)