Historik för Johansson Hall, Dennis (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers. Hammarö
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
ers. Hammarö
2012-11-26 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)