Historik för Andersson, Niklas (FP)
Nämnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ers
2013-06-20 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2012-09-20 - 2014-04-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)