Historik för Ericsson, Annica (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Gymnasienämnden -
ers
1999-01-01 - 2000-12-31
Gymnasienämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Gymnasienämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Fritidsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)