Historik för Gullenborn, Ralph (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads El- och Stadsnät AB -
led
2011-04-12 - 2015-11-19
Mariebergsskogen AB -
supp
2011-04-12 - 2015-03-23
Kommunfullmäktige -
ers
2011-03-08 - 2012-04-26
Karlstads Bostads AB -
supp
2007-03-31 - 2011-03-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Skolstyrelsen -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Kulturnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)