Historik för Ingman, Sune (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers. Grums
2015-01-01 - 2019-05-03
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)