Historik för Fridén, Lars (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led. Grums
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led
2011-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)