Historik för Helgeson, Bo (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Fritidsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Fritidsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Färjestadshallarna AB -
supp
1995-05-23 - 1996-05-23
Karlstads Turistservice AB -
supp
1995-05-31 - 1995-11-16
Fritidsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)