Historik för Lien, Camilla (m)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
PensionÀrsrÄdet -
ers
2003-01-01 - 2004-12-14
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led
2003-01-01 - 2004-12-07
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2004-12-07
Region VÀrmland kommunalförbund -
ers
2003-01-01 - 2004-12-07
Tekniska nÀmnden -
v ordf
2003-01-01 - 2004-12-07
Tekniska nÀmndens arbetsutskott -
v ordf
2003-01-01 - 2004-12-07
TrafiksÀkerhetsnÀmnden -
ers
2003-01-01 - 2004-12-07
Valberedningen -
led
2002-11-04 - 2004-12-07
Vice ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2004-12-07
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
supp
2001-11-02 - 2003-03-31
Kommunförbundet VÀrmland -
ers
1999-01-01 - 2002-12-31
KulturnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
supp
2001-12-12 - 2002-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1998-11-01 - 2002-10-31
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
supp
2000-02-18 - 2001-11-01
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
VÄrd- och OmsorgsnÀmnden -
led
1995-03-01 - 1998-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1995-06-16 - 1998-10-31
SocialnÀmnden -
led
1995-01-01 - 1995-02-28
SocialnÀmnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 1 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)