Historik för Bergman, Leif (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Vindpark Vänern Kraft AB -
supp
2013-02-14 - 2015-03-23
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers. Hammarö
2011-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)