Historik för Hammenlind, Sandra (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Samverkan barn och ungdom -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-02-20
Kultur- och fritidsnämnden -
led
2011-01-01 - 2014-02-19

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)