Historik för Magnusson, Sofia (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
Rådet för funktionshindrade -
ers
2013-02-20 - 2014-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2011-01-26 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)