Historik för Nilsson, Rickard (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads El- och Stadsnät AB -
1:e v ordf
2015-03-24 - 2019-03-26
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers.Karlstad
2015-01-01 - 2018-12-31
Vice ordförandegrupp -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2014-10-15 - 2018-10-14
Stadsbyggnadsnämnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Stadsbyggnadsnämndens AU -
ers
2011-01-10 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)