Historik för Gustavsson, Gun (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnden -
ers
2015-01-01 - 2015-04-01
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
ordf
2011-01-01 - 2014-12-31
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Stiftelsen Värmlands Museum -
led
2007-01-01 - 2014-12-31
Valnämnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2014-02-18 - 2014-10-14
Karlstads Bostads AB -
supp
2007-03-31 - 2011-03-31
Valnämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Fastighetsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Valnämnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Fastighetsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Valnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Fastighetsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Valnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Fastighetsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Stiftelsen Carl- och Anna Lundins minne -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Valnämnden -
led
1995-06-16 - 1998-12-31
Valnämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-06-15
Carl- och Anna Lundins minne -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Fastighetsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Valnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Fastighetsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Fastighetsnämnden -
supp
1987-07-01 - 1988-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Fritidsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)