Historik för Johansson, Andreas (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Samverkan barn och ungdom -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämnden -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)