Historik för Scheffer, Helena (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1992-01-01 - 1994-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1989-01-01 - 1991-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1983-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-06-16
Tekniska nämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-06-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)