Historik för Persson, Fredrik (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2015-01-01 - 2016-04-13
Alfred Löfgrens stiftelse -
lekmrev
2011-01-01 - 2011-05-26
Stiftelsen Värmlands Museum -
rev
2011-01-01 - 2011-05-26
Kommunrevisionen -
led
2011-01-01 - 2011-04-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)