Historik för Jarnemo, Mats (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
ers
2011-01-01 - 2018-12-31
PensionÀrsrÄdet -
led
2012-05-26 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2014-05-06 - 2014-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)