Historik för Jönsson, Kerstin (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads Stadshus AB -
lekmrevsupp
2015-04-21 - 2019-04-16
Karlstads Parkerings AB -
lekmrev
2015-03-24 - 2019-03-26
Gode mÀn gÀllande tÀtortsförhÄllanden -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunrevisionen -
v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
VÀrmlands lÀns vÄrdförbund -
lekmrev
2015-01-01 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)