Historik för Alström, Sara (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KommunfullmÀktige -
ers
2014-10-15 - 2015-02-19
Kultur- och fritidsnÀmnden -
led
2014-05-22 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnÀmndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
PensionÀrsrÄdet -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnÀmnden -
ers
2011-01-01 - 2014-05-21

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)