Historik för Akbarzadeh, Korosh (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Parkerings AB -
supp
2011-04-13 - 2015-03-23
Barn- och ungdomsnämnden -
led
2015-01-01 - 2015-02-19
Barn- och ungdomsnämnden -
ers
2014-02-01 - 2014-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)