Historik för Nilsson, Torbjörn (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Miljönämndens AU -
ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2017-09-29 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
ers
2016-11-10 - 2017-09-28
Barn- och ungdomsnämnden -
led
2014-02-01 - 2014-12-31
Barn- och ungdomsnämndens AU -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Barn- och ungdomsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2014-01-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)