Historik för Nordlund, Anette (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogen AB -
supp
2011-04-12 - 2019-03-26
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers.Karlstad
2017-10-26 - 2018-12-31
Miljönämnden -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Miljönämndens AU -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2017-08-29 - 2018-10-14
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers.Karlstad
2013-03-14 - 2014-12-31
Miljönämnden -
ers
2011-12-15 - 2014-12-31
Valberedningen -
ers
2013-03-14 - 2014-10-15
Kommunfullmäktige -
ers
2012-10-29 - 2014-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)