Historik för Hedin, Ragnar (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
led
2011-04-12 - 2015-03-23
Teknik- och fastighetsnämnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
AB Karlstads Studentbostäder -
supp
2011-04-12 - 2011-05-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)