Historik för Wikström Hallonstén, Eva (L)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2011-12-15 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2012-01-25 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2016-06-20 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
ers
2014-10-15 - 2016-06-19
Pensionärsrådet -
led
2013-02-20 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2012-01-19
Kultur- och fritidsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2012-01-19
Rådet för funktionshindrade -
led
2011-01-01 - 2012-01-19

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)