Historik för Karlström, Göran (L)
Nämnd/styrelsePeriod
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2018-01-25
Teknik- och fastighetsnämnden -
2:e v ordf
2015-01-01 - 2018-01-25
Teknik- och fastighetsnämndens au -
2:e v ordf
2015-01-01 - 2018-01-25
Kultur- och fritidsnämnden -
2:e v ordf
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
2:e v ordf
2011-01-01 - 2014-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
ers
2011-01-01 - 2011-02-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)