Historik för Jacobsson, Niclas (KD)
Nämnd/styrelsePeriod
Valberedningen -
ers
2010-11-01 - 2014-10-15
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2011-01-01 - 2013-02-28
Vård- och omsorgsnämndens AU -
led
2011-01-26 - 2013-02-28

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)