Historik f√∂r √Ėijen, Britt Karin (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och omsorgsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2011-01-26 - 2014-12-31
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2008-01-24 - 2010-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Karlstads Parkerings AB -
supp
2001-11-02 - 2003-03-31
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Kollektivtrafiknämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Kollektivtrafiknämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1995-03-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-02-28
Socialnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)