Historik för Bergergård, Jan (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2011-01-26 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2015-09-30 - 2018-10-14
Rådet för personer med funktionsnedsättning -
ers
2015-01-01 - 2017-12-13
Kommunfullmäktige -
led
2010-11-01 - 2014-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)